Ką veikti Birštono kurorte?

Birštonas yra žinomas kaip vienas iš populiariausių bei lankomiausių kurorto miestų Lietuvoje. Daugelis žmonių planuoja atostogas ir dažniausiai renkasi praleisti savo atostogas, būtent Birštono mieste. Neretai jie taip pat rekomenduoja visiems savo draugams bei pažįstamiems atvykti į Birštoną, savo laisvalaikio metu. Tačiau yra tokių žmonių, kurie nelabai daug žino apie Birštoną. Todėl išgirdę apie atostogas šiame mieste pasimeta ir nelabai žino, kuo Birštonas yra toks ypatingas ir ar verta važiuoti į šį miestą. Taigi kyla klausimas: ką galima nuveikti Birštone?

Birštono apžvalgos bokštas

Tai yra 51 metro aukščio konstrukcija, kurios 45 metro aukštyje įrengta apžvalgos platforma. Neįtikėtina, tačiau šis bokštas dabar yra žinomas kaip aukščiausias apžvalgos bokštas visoje Lietuvoje (antras yra Mindūnų apžvalgos bokštas, kurio aukštis siekia 36 metrus) ir būtent jis yra Birštono mieste. Bokštas yra pastatytas ant Škėvonių gūbrio. Pačiame jo viršuje yra matomi nuostabūs bei akims malonūs vaizdai į Nemuno kilpas, Nemuno slėnį ir Punios šilą.

Adresas: Bokšto al 25, Birštonas

Birštono „Kneipo sodas“

                      Viena iš Birštono sveikatinimo vietų, kuri turi savo istoriją. XIX a. gyvenantis vokietis Sebastianas Kneipas tikėjo, kad natūralus vanduo gali išgydyti visą žmogaus organizmą bei išvalyti jį nuo įvairių bakterijų. Pasak jo „Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas”. Laikantis jo rekomendacijų bei teorijos, buvo įkurtas „Kneipo sodas“, skirtas stiprinti žmogaus organizmo imuninę sistemą bei vykdyti įvairias organizmo grūdinimo procedūras. Pavyzdžiui, labai naudinga procedūra yra rankoms – „Kneipo kava“, kurios metu yra sušaldomas kapiliarinis kraujas, kuris aktyvina įvairius imuninius procesus. Taip pat galima išbandyti ir procedūrą kojoms – „Refleksoterapinį taką”. Jos metu reikia, apie pusvalandį, vaikščioti basomis įvairių paviršių takais. Tokiu būdu tikimasi, kad pėdose esantys spaudžiami taškai tiesiogiai siesis su kitais žmogaus organais ir stimuliuos bei aktyvins organizmą.

Adresas: B. Sruogos g. 2B, Birštonas

„Sanatorija Versmė“

                      Viena iš esančių poilsio sanatorijų Birštone. Sanatorija Versmė“  yra puikus poilsio bei gero laiko praleidimo variantas. Į poilsį įeina trijų kartų per parą, švediško stalo, maitinimas. Poilsio metu yra skiriama gydytojo konsultacija. Kurios metu, gydytojas įvertina lankytojo sveikatos būklę ir skiria  gydomąsias procedūras atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Į procedūras įeina kineziterapija grupėje, gydomoji vonia, gydomasis purvas, fizioterapijos procedūra. Yra galimybė mėgautis mineralinio vandens baseinu bei pirtimi. Papildomai į poilsį įeina bevielis internetas bei yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, tad atvykus į sanatoriją visada galima rasti vietos, kur pasistatyti automobilį.

Adresas: B. Sruogos g. 9, Birštonas

Žvėrinčiaus miško takas

Miško takas, kurio maršruto ilgis yra 15 kilometrų. Trasą sudaro daugiausia asfaltuota kelio danga. Čia gausų įvairių turistų bei poilsiautojų. „Žvėrinčiaus miške“, galima sportuoti: bėgioti, važinėti dviračiu, iškylauti arba tiesiog pasivaikščioti bei pakvėpuoti grynu oru. Gana įdomus „Žvėrinčiaus miško“ objektas yra „Velniabliūdžio gamtos takas“, kuriuo keliaujant galima susipažinti su įvairiais augalais bei gyvūnais

Adresas: Pušyno g. 4, Birštonas

Apibendrinimas

                      Taigi, kaip yra matoma Birštono miestas ne veltui yra vadinamas kurorto miestu. Čia visada gausu įvairių keliautojų, turistų bei poilsiautojų, kurie randa, ką nuveikti bei pamatyti. Atvykus į Birštono miestą, galima gerai pailsėti bei sužinoti kažko naujo bei naudingo.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.